cs

POZORUHODNÉ DĚTI - JOSEPH SIEBER BENNER - E-KNIHA

Novinka

Joseph Benner nám v této knize představuje pozoruhodné děti a jejích rodiče a jakým způsobem tyto děti vnímat a pomáhat jím.

V dnešním světě je mnoho pozoruhodných dětí, těch, které přirozeně mají být vůdci nastupující generace, ale především těch, které zahájí a budou vůdci Nového Věku.

Většina těchto dětí je v rodinách, kterým rodiče nerozumí a zdánlivě spíše brzdí, než povzbuzují a pomáhají rozvoji jejich nevšedních duší. Víme, že to však nebrání, protože takové duše si ve svém větším porozumění a rozvinutí pravděpodobně zvolily rodiny a podmínky, do kterých se inkarnovali, často si vybraly ty, které poskytovaly největší handicapy jako nejlepší příležitosti pro rozvoj síly charakteru a síly mysli potřebné pro práci, kvůli které sem přišli.

Ale nebylo tomu tak u všech, protože kvůli zvláštní práci, na kterou se připravovali, bylo často nutné mít rodiče, kteří by jim rozuměli a dopřáli jejich duši potřebnou svobodu a kteří by moudře souhlasili a povzbudili při rozpoznání, že dítě nemluvilo z vnějšku, ale zevnitř.

Kniha je ve formátu PDF a po zaplacení na účet, bude poslána na váš e-mail.

Cena knihy je za autorský překlad, editaci a grafickou úpravu.

Platba -

Bankovní převod, bankovní převod ze zahraničí, PayPal

editor - Ján Master


199,00 Kč