cs

ŠKOLA NEOSOBNÍHO UČENÍ


JÁ JSEM JEDINÉ DVEŘE DO KRÁLOVSTVÍ.

JÁ JSEM JEDINÝ PRAVÝ ŽIVOT.

JÁ JSEM JEDINÁ SKUTEČNÁ PRAVDA.

                                                       ****

CÍLEM TÉTO ŠKOLY NEJSOU VĚCI, DIPLOMY, CÍLEM JSI TY - SKUTEČNÝ TY V BOŽSKÉ UNII, KDY DUCH, DUŠE, MYSL, TĚLO JE SJEDNOCENO V LÁSCE.

TY V PLNÉ MOCI LÁSKY - KRISTUS PRAVÝ OBRAZ A PODOBA BOHA, CHODÍŠ PO ZEMI A KONÁŠ DÍLO BOŽÍ, TAK JAKO V NEBI.

                                                       ****

Studujte Neosobní učení, prostřednictvím Krista ve vás.


Kristus ve vás jako Láska vás učí všemu od začátku a přivedl vás i na tyto stránky a do této školy.

V Neosobním učení mluví Jeho Hlas a postupně vás vede k Němu do nitra, kde Ho začnete slyšet a rozlišovat Jeho Hlas od hlasu sebe - ega- sobectví.

****


Je to jednoduché, jste dospělí, rozhodnutí je na vás.

****

Milujete Krista, Boha víc než cokoli jiného, a hledáte

CESTU VEN Z NE-HARMONIE, NEDOSTATKU, NEMOCI, OMEZENÍ, UTRPENÍ,

DO HARMONIE, DOSTATKU, ZDRAVÍ, NEOMEZENÍ, ŠTĚSTÍ ?

Tak neváhejte a vstupte do školy Neosobního Života, kde ten Jediný a Pravý Učitel je ve vašem srdci,

váš KRISTUS ( LÁSKA BOHA), VELKÉ JÁ JSEM, KTERÝ UČÍ VAŠI DUŠI A MYSL VŠEMU, ZE ZAČÁTKU PROSTŘEDNICTVÍM NEOSOBNÍHO DÍLA AŽ DO PLNÉHO KRISTA VE VÁS.

NEOSOBNÍ DÍLO  JE KRISTOVO DÍLO, JENŽ SVĚTU DAL PROSTŘEDNICTVÍM BOHU ODDANÉHO JOSEPHA S. BENNERA a JÁN MASTER JEHO DÍLO PŘELOŽIL DO ČEŠTINY.

****

STUDUJTE A ZVOLTE SI STUDIJNÍ PLÁN PRO VAŠE STUDIUM

****


VÁŠ UČITEL JE I VÁŠ ZKOUŠEJÍCÍ, KAŽDÉ STUDIUM VÁM PŘINESE PRAKTICKÉ ZKOUŠKY VE VAŠEM ŽIVOTĚ. ODVÁŽNÉMU ŠTĚSTÍ PŘEJE.

JELIKOŽ VŠECHNY PRAVDY OBSAŽENÉ V NEOSOBNÍM DÍLE, JSOU PRAVÝM CHLEBEM ŽIVOTA PRO VAŠI DUŠI, A TENTO CHLÉB BUDETE JÍST, TRÁVIT A ABSORBOVAT VE VAŠEM ŽIVOTĚ. JSOU TO TESTY A ZKOUŠKY, KTERÉ PROVĚŘÍ VAŠÍ SCHOPNOST POUŽÍVAT TYTO PRAVDY DANÉ KRISTEM VE VAŠEM ŽIVOTĚ.

                                                       ****


TATO ŠKOLA KRISTA JE JEN PRO ODVÁŽNÉ DUŠE, JENŽ SE VYDAJÍ NA ÚZKOU STEZKU DO KRÁLOVSTVÍ .

ALE STOJÍ TO ZA TO, STÁT VE SVÉ AUTORITĚ KRISTA, NEBOJÁCNĚ V MOCI LÁSKY KRISTA, SVOBODNĚ V MOCI VLASTNÍHO PRAVÉHO JÁ. A S JEŽÍŠEM KRISTEM MŮŽETE ŘÍCT "JÁ A OTEC JSME JEDNO." A STEJNĚ JAKO JEŽÍŠ PŘEKROČÍTE DĚTINSKÝ STARÝ SVĚT SOBECTVÍ A CHAMTIVOSTI A VSTOUPÍTE DO DOSPĚLÉHO VĚDOMÍ DO NOVÉHO VĚKU ZODPOVĚDNÉHO A VĚDOMÉHO SPOLUTVOŘENÍ VLASTNÍHO ŽIVOTA NA TÉTO KRÁSNÉ PLANETĚ.


****

ZASLANÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY JSOU POUŽITY NA ROZVOJ ŠKOLY A JEJÍCH AKTIVIT.

                                                       ****

MNOHO ŠTĚSTÍ VE VAŠEM STUDIU A PROKÁZANÍ PRAVD NEOSOBNÍHO DÍLA,

JENŽ VEDE DO BRATRSTVÍ KRISTA, KDE BUDETE SEDĚT PO PRAVICI KRISTA JAKO ODDANÝ PŘÍTEL VE SLUŽBĚ BOHU.

JÁN MASTER
1. STUDIJNÍ PLÁN - ZAČÁTEČNÍK

STUDIJNÍ VÝHODNÝ BALIČEK - ZAČÁTEČNÍK


Studijní plán - začátečník

Studijní plán - začátečník Výhodný balíček obsahuje knihy Neosobního Díla. 1. NEOSOBNÍ ŽIVOT - VOLNĚ KE STAŽENÍ 2. CESTA VEN - 150KČ 3. CESTA ZA - 150KČ 4. KRISTUS VE VÁS - 200KČ 5. BOHATSTVÍ - 150KČ 6. UČITEL - 150KČ Po zaplacení na účet, vám potvrdíme platbu a na váš e-mail zašleme všechny zakoupené e-knihy. Platba - PayPal - nebo platba debetní nebo kreditní kartou , bankovní převod. doprava - e-mail

500,00 Kč 800,00 Kč

  2. STUDIJNÍ PLÁN - POKROČILÝ

  STUDIJNÍ VÝHODNÝ BALIČEK - POKROČILÝ


  Studijní plán - pokročilý

  Studijní plán - pokročily Výhodný balíček obsahuje knihy Neosobního Díla. 1. NEOSOBNÍ ŽIVOT - VOLNĚ KE STAŽENÍ 2. BOŽÍ MYSTÉRIA - VOLNĚ KE STAŽENÍ 3. BRATRSTVÍ - 200KČ 4. MYSL A DUŠE - 300KČ 5. BANKÉŘ - 300KČ 6. MENTÁLNÍ PŘÍČINY A FYZICKÉ PROJEVY- 150KČ 7. VÝKLAD SNŮ A VIZÍ - 200KČ 8. NOVÝ VĚK - 300KČ 9. CESTA DO KRÁLOVSTVÍ - 300KČ 10. VNITŘNÍ ŽIVOT - 150KČ Po zaplacení na účet, vám potvrdíme platbu a na váš e-mail zašleme všechny zakoupené e-knihy. Platba - PayPal - nebo platba debetní nebo kreditní kartou , bankovní převod. doprava - e-mail

  1 500,00 Kč 1 900,00 Kč

   3. STUDIJNÍ PLÁN - ODDANÝ PRAVDĚ

   STUDIJNÍ VÝHODNÝ BALIČEK - ODDANÝ


   Studijní plán - oddaný

   Studijní plán - začátečník Výhodný balíček obsahuje knihy Neosobního Díla. 1. NEOSOBNÍ ŽIVOT - VOLNĚ KE STAŽENÍ 2. PROMLUVY KRISTA JEŽÍŠE - VOLNĚ KE STAŽENÍ 3. SLUNEČNÍ PAPÍRY - 300KČ 4. SPOLEČENSTVÍ DUŠE - 220KČ 5. KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ - 330KČ 6. ESENCE PRAVDY - 300KČ 7. BOŽSKÁ UNIE - 300KČ 8. JÁ JSEM, KTERÝ JSEM - 300KČ 9. POSELSTVÍ JEŽÍŠE KRISTA - 300KČ 10. BRATRSTVÍ KRISTA - 300KČ 11. JÁ JSEM CESTA, PRAVDA A ŽIVOT - 300KČ 12. JÁ JSEM VZKŘÍŠENÍ A ŽIVOT - 200KČ Po zaplacení na účet, vám potvrdíme platbu a na váš e-mail zašleme všechny zakoupené e-knihy. Platba - PayPal - nebo platba debetní nebo kreditní kartou , bankovní převod. doprava - e-mail

   2 050,00 Kč 2 850,00 Kč

    4. STUDIJNÍ PLÁN - KOMPLET

    STUDIJNÍ VÝHODNÝ BALIČEK - KOMPLET


    Studijní plan - komplet

    Studijní plán - komplet Výhodný balíček obsahuje knihy Neosobního Díla. 1. NEOSOBNÍ ŽIVOT - VOLNĚ KE STAŽENÍ 2. CESTA VEN - 150KČ 3. CESTA ZA - 150KČ 4. KRISTUS VE VÁS - 200KČ 5. BOHATSTVÍ - 150KČ 6. UČITEL - 150KČ 7. BOŽÍ MYSTÉRIA - VOLNĚ KE STAŽENÍ 8. BRATRSTVÍ - 200KČ 9. MYSL A DUŠE - 300KČ 10. BANKÉŘ - 300KČ 11. MENTÁLNÍ PŘÍČINY A FYZICKÉ PROJEVY -150KČ 12. VÝKLAD SNŮ A VIZÍ - 200KČ 13. NOVÝ VĚK - 300KČ 14. CESTA DO KRÁLOVSTVÍ - 300KČ 15. VNITŘNÍ ŽIVOT - 150KČ 16. SLUNEČNÍ PAPÍRY - 300KČ 17. SPOLEČENSTVÍ DUŠE -220KČ 18. KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ - 330KČ 19. ESENCE PRAVDY - 300KČ 20. BOŽSKÁ UNIE - 300KČ 21. JÁ JSEM, KTERÝ JSEM - 300KČ 22. PROMLUVY KRISTA JEŽÍŠE - VOLNĚ KE STAŽENÍ 23. POSELSTVÍ JEŽÍŠE KRISTA - 300KČ 24. BRATRSTVÍ KRISTA - 300KČ 25. JÁ JSEM CESTA PRAVDA A ŽIVOT - 300KČ 26. JÁ JSEM VZKŘÍŠENÍ A ŽIVOT - 200KČ Po zaplacení na účet, vám potvrdíme platbu a na váš e-mail zašleme všechny zakoupené e-knihy. Platba - PayPal - nebo platba debetní nebo kreditní kartou , bankovní převod. doprava - e-mail

    4 550,00 Kč 5 550,00 Kč

     STIPENDIUM.

     Škola Neosobního Učení umožňuje studentům studovat Neosobní Učení i formou Stipendia.


     Kdo miluje Boha a Krista ( JÁ JSEM, Pravé vlastní Já v Srdci) a kdo je má na prvním místě v životě, to je myslí první na Boha ( Svobodu, Lásku, Radost, Pravdu) a ostatní myšlenky na potřeby, a na vše ostatní nejsou důležité (to je na prvním místě v myšlení), ale jenom praktické, tak to je ten pravý student Neosobního Díla.

                                                            ****

     Komu Srdce hoří pro Svobodu od omezení vlastní mysli i mysli kolektivní a je Svoboda u něho na Prvním místě, tak to je pravý student Neosobního Učení.

                                                            ****

     Kdo už má dost utrpení a omezení ega, a touží po Míru a Radosti a Neosobní Lásce, tak to je pravý student Neosobního Učení.

                                                            ****

     Kdo prožívá Neosobní Lásku a touží sloužit Kristu ve svých bližních, tak to je pravý student Neosobního Učení.

                                                            ****

     Kdo je v nedostatku, omezení, nemoci, ne-harmonii a utrpení a touží vším svým srdcem se osvobodit od marnosti cesty vně a touží spočinout v Dokonalé Věčné Lásce a Dostatku všech věcí, Dobru a Radosti Života, tak to je pravý student Neosobního Učení.

     ****


     Kdo touží po Pravdě víc než cokoliv, tak ten je pravý student Neosobního Učení.

     ****

     Kdo miluje Krista a žije z Kristova Vědomí a dál učí svou mysl být Neosobní, tak ten je pravý student Neosobního Učení.


     STAČÍ SE PŘIHLÁSIT A ZODPOVĚDĚT SÉRII OTÁZEK A PRAVDIVÉ ODPOVĚDI VÁM OTEVŘOU BRÁNU ŠKOLY NEOSOBNÍHO UČENÍ. ZÍSKÁTE STIPENDIUM NA CELÝ STUDIJNÍ PLÁN. PRVNÍ ROČNÍK - ZAČÁTEČNÍK, DRUHÝ ROČNÍK - POKROČILÍ A TŘETÍ ROČNÍK - ODDANÝ. PRVNÍ ROČNÍK - DOSTANETE KNIHY A NA KONCI JE ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ. ÚSPĚŠNÉ UKONČENÍ PRVNÍHO ROČNÍKU VÁS DOSTANE DO DRUHÉHO ROČNÍKU A DOSTANETE KNIHY PRO DRUHÝ ROČNÍK A NA KONCI JE ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ, ÚSPĚŠNÉ UKONČENÍ DRUHÉHO ROČNÍKU VÁS DOSTANE DO TŘETÍHO ROČNÍKU A DOSTANETE KNIHY PRO TŘETÍ ROČNÍK A NA KONCI JE UŽ JENOM ODDANOST KRISTU A SJEDNOCENÍ S KRISTEM, KDE S JEŽÍŠEM KRISTEM MŮŽETE ŘÍCT " JÁ A OTEC JSME JEDNO" .


     BĚHEM STUDIA JE MOŽNOST KONZULTACÍ E-MAILOVOU KOMUNIKACI I OSOBNĚ V PRAZE.

     PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA E-MAIL - jan.master.design@gmail.com
     ŠKOLA NEOSOBNÍHO UČENÍ PŘIPRAVUJE...


     Zákon Pravého myšlení.

     NEOSOBNÍ UČENÍ

     Praktický kurz

     CESTY VEN Z NE-HARMONIE, NEDOSTATKU, NEMOCI, OMEZENÍ, UTRPENÍ,

     DO HARMONIE, DOSTATKU, ZDRAVÍ, NEOMEZENÍ, ŠTĚSTÍ.


     V případě dotazů mne kontaktujte - Ján Master