cs

STIPENDIUM

.

Škola Neosobního Učení umožňuje studentům studovat Neosobní Učení i formou Stipendia.

Kdo miluje Boha a Krista ( JÁ JSEM, Pravé vlastní Já v Srdci) a kdo je má na prvním místě v životě, to je myslí první na Boha ( Svobodu, Lásku, Radost, Pravdu) a ostatní myšlenky na potřeby, a na vše ostatní nejsou důležité (to je na prvním místě v myšlení), ale jenom praktické, tak to je ten pravý student Neosobního Díla.

****

Komu Srdce hoří pro Svobodu od omezení vlastní mysli i mysli kolektivní a je Svoboda u něho na Prvním místě, tak to je pravý student Neosobního Učení.

****

Kdo už má dost utrpení a omezení ega, a touží po Míru a Radosti a Neosobní Lásce, tak to je pravý student Neosobního Učení.

****

Kdo prožívá Neosobní Lásku a touží sloužit Kristu ve svých bližních, tak to je pravý student Neosobního Učení.

****

Kdo je v nedostatku, omezení, nemoci, ne-harmonii a utrpení a touží vším svým srdcem se osvobodit od marnosti cesty vně a touží spočinout v Dokonalé Věčné Lásce a Dostatku všech věcí, Dobru a Radosti Života, tak to je pravý student Neosobního Učení.

****

Kdo touží po Pravdě víc než cokoliv, tak ten je pravý student Neosobního Učení.

****

Kdo miluje Krista a žije z Kristova Vědomí a dál učí svou mysl být Neosobní, tak ten je pravý student Neosobního Učení.


STAČÍ SE PŘIHLÁSIT A ZODPOVĚDĚT SÉRII OTÁZEK A PRAVDIVÉ ODPOVĚDI VÁM OTEVŘOU BRÁNU ŠKOLY NEOSOBNÍHO UČENÍ. ZÍSKÁTE STIPENDIUM NA CELÝ STUDIJNÍ PLÁN. PRVNÍ ROČNÍK - ZAČÁTEČNÍK, DRUHÝ ROČNÍK - POKROČILÍ A TŘETÍ ROČNÍK - ODDANÝ. PRVNÍ ROČNÍK - DOSTANETE KNIHY A NA KONCI JE ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ. ÚSPĚŠNÉ UKONČENÍ PRVNÍHO ROČNÍKU VÁS DOSTANE DO DRUHÉHO ROČNÍKU A DOSTANETE KNIHY PRO DRUHÝ ROČNÍK A NA KONCI JE ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ, ÚSPĚŠNÉ UKONČENÍ DRUHÉHO ROČNÍKU VÁS DOSTANE DO TŘETÍHO ROČNÍKU A DOSTANETE KNIHY PRO TŘETÍ ROČNÍK A NA KONCI JE UŽ JENOM ODDANOST KRISTU A SJEDNOCENÍ S KRISTEM, KDE S JEŽÍŠEM KRISTEM MŮŽETE ŘÍCT " JÁ A OTEC JSME JEDNO" .

BĚHEM STUDIA JE MOŽNOST KONZULTACÍ E-MAILOVOU KOMUNIKACI I OSOBNĚ V PRAZE.

PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA E-MAIL - jan.master.design@gmail.comMATE DOTAZ? KONTAKTUJTE MNE